Kursy walut: 1 USD = 4.4 PLN; 1 EUR = 4.69 PLN [więcej...]
Darmowa bramka SMS
Język: polski english

* Profil podstawowy

  • Firma
  • Oferty (0)
  • Produkty (0)
  • Firm Rank(0)
  • Kontakt

Prześlij znajomemu

Dodaj do schowka

Napisz do firmy


*Ta firma posiada tylko prezentacje podstawową.
Poznaj możliwości profilu Sprawdzony partner oraz Eurofirma

COMI LIGHTING LIMITED (HK)

Rodzaj działalności: Produkcja
Zakres działalności: Exporter,
Liczba pracowników: 51 - 100
Roczna sprzedaż: Euro 1.000.000 – 5.000.000
Rok założenia: 2008
Kategorie:

Meblarstwo

Rolnictwo i ogrodnictwo

Kontakt:
Napisz do firmy
Firm Rank: 0

COMI Lighting, marka Hong Kong Based enterprise, która specjalizuje się w opracowywaniu i produkcji zewnętrznych diod LED i oświetlenia konstrukcyjnego, LED Linear Strip Lights oraz związanych z nimi systemów oświetleniowych i związanych z nimi produktów, które obejmowały wszystkie wysokiej klasy produkty takie jak LED Światła krokowe, światła ścienne, światła LED, lampy ogrodowe LED, światła w ziemi, podwodne światła, światła LED, oświetlenie fontannowe, diody LED i podkładki ścienne itp.

Bierzemy inspirację z tendencyjnych projektów przy wykorzystaniu najnowszych technologii do tworzenia produktów zorientowanych na użytkownika. Dzięki możliwości dostarczenia tysięcy adaptowalnych urządzeń i szybkiego ich wysyłania, COMI Lighting łatwo rozwiązuje nawet najbardziej złożone wyzwania związane z oświetleniem z nowoczesną, a ponadczasową estetyką.

Elementem krytycznym - źródło światła LED dla oprawy oświetleniowej pochodzi ze znanej na całym świecie marki: OSRAM (Niemcy), CREE / BRIDGELUX (USA), SHARP / CITIZEN / NICHIA (JAPAN), EPISTAR / HARVATEK / EDISON (Tajwan). Ponadto posiadamy także kompletne i standardowe urządzenia testujące, dotyczące większej ilości informacji / szczegółów dotyczących urządzeń do testowania, wszystkie produkty przeszły procedurę standardowych testów przed dostawą, w międzyczasie nasze produkty posiadają certyfikaty CE, LVD, IP, RoHs, cETLus, SAA i C-Tick. Ponadto nasza fabryka przetestowała certyfikat ISO9001-2008.

Witamy w firmie oświetleniowej, której pasją do innowacji jest oczywiste we wszystkim, co robimy. Twoja przestrzeń jest niepowtarzalna, a urządzenie COMI Lighting zapewnia narzędzia do obejrzenia go w nowym świetle.
     
 

Dane teleadresowe

Ulica:No. 408 4/F Fuxian Group Building,No. 81 Aobei Rd., Henggang St., Longgang District Shenzhen 518115
Miasto:Shenzhen
Kod pocztowy:518115
Kraj:Chiny
Telefon: +86 755 23158250
Faks: +86 755 23159362

Internet

Prezentacja:www.comi-lighting-limited.maxtrader.pl

Osoba kontaktowa

Imię i Nazwisko: lynee zhang
Telefon stacjonarny: +86 755 23158250
Telefon komórkowy: +86 75523158250
Napisz do firmy

 
     Jak prawie wszystkie strony internetowe również i nasza korzysta z plików cookie. Zapoznaj się z regulaminem, aby dowiedzieć się więcej. Akceptuję